A máme odšermováno

18. října 2015 v 15:04 | Liliana Landštejnská |  Život se šermíři
Ano, pro tento rok už máme odšermováno, tedy co se týká vystoupení. Letošní sezóna je za námi a já si říkám, že to zase nějak rychle uteklo. Asi to bude tím, jak člověk každou chvíli někam jede.

*
Letos bylo akcí méně než bývá zvykem, tuším, že jejich počet se pohybuje okolo 12. I přes jejich menší počet jsem záznamy o nich trochu flákala, například poslední dvě tu nemám vůbec. Možná se tu ještě objeví, ale jeden nikdy neví. Navštívili jsme nám už známé akce, ale vydali jsme se i na nová místa, a tak to mám být.
*
17. října někteří z nás navštívili šermířskou burzu v Brně, aby doplnili své vybavení nebo si pořídili něco jen tak pro radost. Já jsem si konečně koupila prsten a sponu na plášť a odvezla jsem si odtud další kermiku, dřevěnou misku a výbornou medovinu se zajímavým názvem "Elixír smrti" :-D Počítala jsem s tím, že si dovezu daleko víc věcí, ale ne všechno na burze bylo. Tam i zpátky jsme jeli po dálnici a můžu říct, že to místy docela drncalo, až mě to úplně probralo z klimbání.

*
Už teď jsou v jednání nějaké akce na příští rok. Také je dost nápadů na nový program, tak uvidíme, co všechno se podaří zrealizovat. Momentálně mám rozepsaný scénář na jedno kratší vystoupení a nachystaný nový tanec. V hlavě mám myšlenku, že bychom některé vystoupení mohli upravit tak, aby se dalo použít pro denní i večerní program. Určitě nebudeme v zimě zahálet, čeká nás dost práce. Ale výsledek bude určitě stát za to.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | Web | 19. října 2015 v 9:12 | Reagovat

Tak, jako utekla šermířská sezona, jistě uteče i podzim a zima. Máš v hlavě spoustu plánů, budete nacvičovat a pilovat nové i staré věci a ani se nenaděješ a pojedeš na své první veřejné vystoupení. Koupila sis hezký hrnek a moc pěkné doplňky ke svému kostýmu. ;-)

2 Van Vendy Van Vendy | Web | 19. října 2015 v 13:43 | Reagovat

Šermířská burza? To mě zaujalo, tak i v oblasti šermu se prodává a vyměňuje a kupuje? Pěkný pohár sis koupila, je jen na ozdobu, nebo se z něj dá skutečně pít? A krásné spony, ty ti budou slušet, až s nimi zapneš nějaký ten princeznovský plášť.
Sezóna je fuč a nastává doba klidu, ale protože se blíží vánoce, tak to uteče a pak se budeš těšit na další.

3 Liliana Landštejnská Liliana Landštejnská | Web | 19. října 2015 v 19:19 | Reagovat

[1]: Ano,za chvilku se budu divit, že už je tady zase další sezóna :-) Děkuji.
[2]: Šermířská burza bývá několikrát za rok a střídá se Praha, Brno a Olomouc. Jezdí sem výrobci se svým zbožím, ale i ti, kteří chtějí prodat své vybavení. Z poháru se dá skutečně pít, teplé i studené nápoje :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama